O nas

Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
1 2 3 4 5
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
 • Gempump jest pompą zatwierdzoną fabrycznie przez ISO9001, ISO14001 i OHSAS18001.

 • Gempump to fabryka pomp, która ma własny zespół ds. Doboru i projektowania pomp, badań i rozwoju, aby zapewnić wybór i projekt pompy

 • Shijiazhuang Ultimate Technology Solutions Co., Ltd jest jednym z ponad 10-letnich doświadczonych producentów pomp (założona w 2010 r.)

 • Mamy 10 inżynierów odlewników pomp, 7 inżynierów mechaników pomp i 120 pracowników, którzy mają bogate doświadczenie w odśrodkowych pompach wodnych.

Dostać Przemysłowe pompy odśrodkowe & Magnetyczna pompa odśrodkowa Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny
 • Ameryka Północna
 • Azji wschodniej
 • Azja Południowo-Wschodnia
 • Afryka
Rodzaj działalności
 • Producent
 • Eksporter
 • Firma Handlowa
 • Sprzedawca
Inne szczegóły
 • marki : Gempump
 • Ilość pracowników : 100~200
 • Coroczne wyprzedaże : 100000-1000000
 • Rok założenia : 2010
 • pc Export : 70% - 80%

Shijiazhuang ultimate technology solutions Co., Ltd jest jednym z ponad 10-letnim doświadczonym producentem pomp (założonym w 2010 r.) W górnictwie i minerałach, elektrowniach, pogłębianiu i pogłębianiu, hydraulice, nawadnianiu, przenoszeniu pulpy, chemii, budownictwie, wodzie morskiej oraz ropie i gazie transfer itp .;Gempump to fabryka pomp, która ma własny zespół do doboru i projektowania pomp, badań i rozwoju, aby zapewnić wydajną, energooszczędną pompę szlamową, pompę do piasku, pompę wodną, ​​pompę wody do silników wysokoprężnych, pompę chemiczną, pompę słoneczną i pompę nawadniającą w wyborze i projekcie , program użytkowania i konserwacji.

 

Chiny Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd profil firmy 0

 

Gempump jest pompą zatwierdzoną fabrycznie przez ISO9001, ISO14001 i OHSAS18001.Posiadamy również certyfikat CE.Nasza fabryka ma ponad 50 000 metrów kwadratowych, a profesjonalny inżynier ma ponad 20. Maksymalny ciężar odlewów, jakie moglibyśmy jednorazowo wykonać, to 7 ton.Posiadamy zdolność produkcyjną do 600 ton miesięcznie i z piecem do obróbki cieplnej o wymiarach 6mx5,5mx2,5m.Maksymalne części, które mogliśmy obrobić, to 6,4 metra i mamy możliwość montażu pompy powyżej 1800 mm, a udźwig naszych dźwigów to 30 ton.Silny, doświadczony personel techniczny jest potężną gwarancją jakości produktów pomp szlamowych, pomp ściekowych, pomp wodnych, chemikaliów pompy, pompy pożarnicze, pompy do nawadniania.

 

Chiny Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd profil firmy 1

 

 

 

Zespół techniczny Gempump utworzył pięć zespołów badawczo-rozwojowych: inżynieria hydrauliczna, konstrukcja pompy wodnej, badania i rozwój nowych materiałów, odlewanie, formowanie itp. Oprócz powszechnie używanego oprogramowania CAD i innego oprogramowania do projektowania, zespoły techniczne używają również projektowania przemysłowego wspomaganego komputerowo CAPP. i oprogramowanie do projektowania hydraulicznego CFD.Łączą w sobie wieloletnie doświadczenie w praktycznym zastosowaniu produktów, wielokrotne stosowanie GIS do ochrony wody, oprogramowanie MIS i oprogramowanie systemu analizy symulacyjnej, obliczenia, obliczenia teoretyczne iloczynu pomp szlamowych, ściekowych, wodnych, chemicznych, przeciwpożarowych. pompy irygacyjne są dokładne i zgodne z rzeczywistą wydajnością.Pozwala użytkownikom na zaspokojenie potrzeb przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów inwestycji, poprawia silną podstawową konkurencyjność Gempump.Produkty Gempump obejmują pompy szlamowe, pompy ściekowe, pompy wodne, pompy kwasoodporne lub chemiczne, pompy nawadniające, pompy pożarowe, pompy solarne i inne eksportowane produkty do ponad 90 krajów na całym świecie.

 

Chiny Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd profil firmy 2

 

Zastosowanie obejmuje wiele dziedzin, takich jak górnictwo i przeróbka minerałów, pogłębiarka, transport odpadów poflotacyjnych, górnictwo, stal, pompy odsiarczające, woda zasilająca kotły, budownictwo, nawadnianie, konserwacja wody, oczyszczalnie ścieków, odwadnianie i zaopatrzenie w wodę.W erze szybkiego rozwoju nauki i technologii zespół Gempump wykorzystuje ducha przedsiębiorczości „doskonałość i stałą jakość produktów, markę znaną na całym świecie i opartą na kredytach”, cel biznesowy „osiągnięcia w tworzeniu przedsiębiorstwa i pioniera branży”, aby pomóc i dostarczaj wysokiej jakości i tanie innowacyjne produkty!

 

Szczegóły kontaktu