Aktualności

May 31, 2021

FAQ

Często Zadawane Pytania

 

1. Jakie są twoje ceny?

 

Inny model ma inną cenę. Wybierzemy model zgodnie z podanymi parametrami.a następnie wyceniamy i zawieramy umowę. więc najpierw przygotuj parametry.

 

2. Czy masz minimalną ilość zamówienia?

Nie, nie mamy minimalnej ilości zamówienia.Tylko czasami musisz ponieść ładunek do swojego portu, więc najpierw sprawdź opłatę frachtową u spedytora.

 

3. Czy możesz OEM lub ODM?

Tak, mamy silny zespół rozwijający się.Produkty mogą być wykonane zgodnie z twoją prośbą. Możesz przesłać mi rysunek, a my możemy to zrobić zgodnie z.

 

4. Czy możesz dostarczyć odpowiednią dokumentację?

Tak, możemy dostarczyć większość dokumentacji, w tym certyfikaty analizy / zgodności;Ubezpieczenie;Pochodzenie i inne dokumenty eksportowe, jeśli jest to wymagane. Również szkic i rysunek przekrojowy.

 

5. Jaki jest średni czas realizacji?

W przypadku próbek czas realizacji wynosi około 7 dni.W przypadku produkcji masowej czas realizacji wynosi 20-30 dni po otrzymaniu wpłaty.Czasy realizacji stają się skuteczne, gdy (1) otrzymamy Twój depozyt i (2) otrzymamy Twoją ostateczną zgodę na Twoje produkty.Jeśli nasze terminy realizacji nie odpowiadają Twojemu terminowi, sprawdź swoje wymagania przy sprzedaży.We wszystkich przypadkach postaramy się dostosować do Twoich potrzeb.W większości przypadków jesteśmy w stanie to zrobić. Mamy dużo części zamiennych na magazynie, więc czas dostawy czasami nie jest trudny.

 

6. Jakie metody płatności akceptujesz?

Możesz dokonać wpłaty na nasze konto bankowe, Western Union lub PayPal:
50% zaliczki z góry, 50% salda z kopią B / L.Wolimy warunki płatności TT. również L / C jest w porządku.

 

7. Jaka jest gwarancja na produkt?

na niektóre części udzielamy gwarancji w ciągu jednego roku, ale w przypadku części zwilżanych zwykle będzie to 3-6 miesięcy. zależy to od różnych warunków pracy

 

8. Czy gwarantujecie bezpieczną dostawę produktów?

Tak, zawsze używamy wysokiej jakości opakowań eksportowych. Eksportujemy je od prawie 16 lat, więc nie martw się o opakowanie.

 

9. A co z opłatami za wysyłkę?

Koszt wysyłki zależy od wybranego sposobu odbioru towaru.Ekspres jest zwykle najszybszym, ale i najdroższym sposobem.W przypadku dużych ilości najlepszym rozwiązaniem jest transport morski.Dokładne stawki frachtowe możemy podać tylko wtedy, gdy znamy szczegóły dotyczące ilości, wagi i sposobu.Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

CHCESZ Z NAMI PRACOWAĆ?

najnowsze wiadomości o firmie FAQ  0

Szczegóły kontaktu